מדביר בצפון

מתמודדים עם הופעת חרקים ומזיקים אחרים בסביבת המגורים? מחפשים אחר שירותי הדברה מקצועיים שיפתרו בעבורכם את הבעיה? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות בנוגע להליך בחירת מדביר מקצועי באזור הצפון, חיפה והקריות.

מדביר צפון – הכול מתחיל מהניסיון!

פעולות הדברה בצפון או בכל מקום אחר בארץ, הן פעולות המיושמות בחלק מהמקרים באמצעות חומרים כימיים המסוכנים לחשיפה נשימתית של בני אדם, ולכן חשוב לבחור במדביר מקצועי ובעל ידע מורחב בנוגע לכלל חומרי ההדברה הקיימים כיום בשוק. מדביר בקריות המעמיד לרשותכם וותק מקצועי של עשרות שנים בתחום, הוא לרוב בעל מקצוע איכותי ומנוסה המכיר מקרוב את כל סוגי ההדברה הקיימים, וכפועל יוצא מכך, הוא דואג ליידע את בני המשפחה או בעלי המקום בו הוא מיישם את פעולות ההדברה, בנוגע למסוכנות החומר ובנוגע לאופן התנהלותם לאחר מתן שירותי ההדברה במקום.

שיטות ההדברה בהן הוא מתמחה

מדביר בקריות העוסק בתחום ההדברה מחויב להכיר כמה שיותר שיטות הדברה מתקדמות המותאמות לכלל צרכי ההדברה הקיימים, לרבות, הדברה אקולוגית הידועה גם כהדברה ירוקה, הדברה כימית, הדברה אלקטרונית ועוד. מדביר בקריות המעמיד לרשותכם יותר שיטות הדברה המותאמות לאופי פעילות ההדברה הנדרשת לכם, הוא ברוב המקרים בעל מקצוע איכותי, מנוסה ומוביל בתחומו.

רישיונות ועמידה בתקנים

כאשר אתם מצבעים פנייה לשירותי מדביר צפון, אל תהססו לשאול את חברת ההדברה או המדביר הפרטי בנוגע להכשרתם והסמכתם בתחום זה. מדביר בקריות אשר איננו הוסמך מעולם לעסוק בתחום ההדברה, או לחילופין, איננו מחזיק בחומרי הדברה בעלי תו תקן אמור להדליק אצלם "נורה אדומה" בכל הקשור לשכירת שירותיו לצרכי ביצוע העבודה. כמו כן, חשוב להקפיד שאותו מדביר צפון אשר נשכר על ידיכם לצרכי ביצוע העבודה, מחזיק ברשותו חומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. הקפידו על נושאים אלו הם מצילי חיים!!!

קבלת המלצות

המלצות מחברים ובני משפחה אשר שכרו את שירותיו של מדביר צפון תמיד יכולות לעזור לכם בקבלת ההחלטה בנוגע לזהות המדביר, וזאת בתנאי שאותו מדביר עומד בכל הקריטריונים המופיעים לעיל. אל תבססו את החלטתכם רק על פי המלצה חמה שקיבלתם מחבר קרוב או בן משפחה, אלא עשו שימוש בהמלצה כחלק ממכלול ההיבטים המקצועיים שיש לבחון בנוגע לזהותו של מדביר.

רוצים המלצה על חברת הדברה? בבקשה: חברת "בסמן-שירותי הדברה", היא אחת החברה הוותיקה ביותר באזור הצפון בכל הקשור למתן שירותי הדברה. החברה פועלת מאז שנת 1936, והיא החברה הראשונה בתחום ההדברה אשר קיבלה את תן התקן הבינלאומי ISO 9001;2000.