הדברת מפעלים

הדברת מפעלים הינה פעולה המיושמת בעיקר בתוך מפעלי מזון, אך היא מיודעת לכל סוגי המפעלים והמחסנים הלוגיסטיים הקיימים במדינת ישראל. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות שירותי הדברה בתוך שטח המפעל.

סוגי הדברה במסגרת הדברת מפעלים

הדברה בתוך שטח המפעל או המחסן נועדה להכחיד ולצמצם את הופעתם של חרקים, מזיקים, זוחלים ומעופפים הניזונים מחומרי הייצור השונים המיוצרים בתוך שטח המפעל או מאוחסנים בו. פעולת ההדברה עצמה מיושמת במספר שלבים מקצועיים אשר נועדו להכחיד בצורה היעילה ביותר את הופעת המכרסמים, מזיקים, זוחלים, חרקים ומעופפים בשטח המפעל. לאחר מכן נדרשות פעולות תחזוק שוטפות המבטיחות שירותי מנע כנגד כל סוגי המזיקים האפשריים בשטח המפעל או המחסן.

הדברת מפעלים בשטח מפעלים לייצור מזון או מחסנים בהם מאוחסנים פריטי מזון, הינה פעולה המיושמת באמצעות פיקוח וניטור מזיקים. שיטה זו מאפשרת נועדה להרחיק את כל סוגי המזיקים משטח המפעל או המחסן בשלב הראשון, ובשלב השני נועדה לצרכי פיקוח הדברתי לאורך זמן.

בתחום פיקוח וניטור מזיקים במסגרת הדברת מפעלים מיושמים פעולות כגון: הצבת מלכודות לחרקי מחסן, ניטור מכרסמים, ניטור תיקנים, זיהוי מקצועי של סוגי המזיקים בשטח המחסן ופעולות הדברה התואמות לסוג המזיקים המצוי בשטח המפעל או המחסן.

כמו כן, מיושמים פעולות הדברה ומניעה במקרים הבאים: הרחקת יונים, הדברת קיני נמלים בסביבת המחסן, הדברת מעופפים, הדברת חולדות ומכרסמים, הדברת קרציות, הדברת צמחייה הקיימת בתוך שטח המפעל או מחוצה לו, הדברת משרדים הפועלים בשטח המחסן או המפעל ועוד.

הדברת מפעלים כמו כל פעולת הדברה אחרת, מומלץ לבצע באמצעות חברת הדברה המתמחות בתחום ההדברה בכלל ובתחום ההדברה למפעלים בפרט. חברת "בסמן שירותי הדברה" הינה אחת מחברות ההדברה המובילות ביותר בארץ. הניסיון המקצועי של החברה חולש על פני למעלה מ-75 שנה, ומיום היווסדה בשנת 1936, היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בתחום ההדברה בישראל. פעילות החברה מרוכזת בעיקר באזור הצפון, ובמסגרת פעילותה בחלקה הצפוני של המדינה, היא מעמידה שירותי הדברת מפעלים לכלל המפעלים והמחסנים הפועלים באזור הצפון.

שירותי החברה בתחום מתן שירותי הדברה למפעלים מיושמים באמצעות חבילות שירות המיועדות לצרכי טיפולי הדברה שוטפים בשטח המפעל או המחסן, לרבות, שירותי הדברה כנגד כל סוגי המזיקים, שירותי הצבת מלכודות, אספקת שירותי פיקוח וניטור ועוד מגוון נרחב של שירותי הדברה המותאמים באופן אישי לגודל המפעל, אופי פעילות המפעל או המחסן, סוגי המזיקים הקיימים בשטח המפעל וסביבתו ועוד.