הדברת מסעדות

אין זה משנה מהי רמת ההיגיינה והניקיון בתוך שטח המסעדה או בית הקפה אותו אתם מפעילים, פעולות ההדברה המוענקות לכם על ידי חברת "בסמן" החברה המובילה באזור חיפה והצפון במסגרת הדברת מסעדות, הן פעולות הכרחיות אותן יש לבצע אחת לתקופה על פי הצורך, או לחילופין, במסגרת שירותי תחזוקה שוטפים של בית העסק אותו אתם מפעילים בתחום הגשת המזון.

הדברת מסעדות- למי מיועד השירות?

שירותי ההדברה של חברת "בסמן" בתחום הדברת מסעדות הינם שירותים המיועדים לכל בעלי העסקים המפעילים בית עסק בתחום הגשת המזון, לרבות, מסעדות, בתי קפה, חברות קייטרינג, מטבחים מוסדיים, דוכני מזון, אולמות אירועים, גני אירועים וכדומה. שירות זה מומלץ ליישם במסגרת שירותי תחזוקה שוטפים של בית העסק, וכל זאת במסגרת שירותי פיקוח וניטור המוענקים לכם על ידי חברת "בסמן" העוסקת בתחום ההדברה בישראל מאז שנת 1936.

הדברת מסעדות – כל השירותים

במסגרת שירותי ההדברה אותם אנחנו בחברת "בסמן שירותי הדברה" , מעמידים לרשותכם תוכלו למצוא היצע נרחב של טיפולי הדברה המיועדים גם לצרכי טיפול מיידי בכל סוגי המזיקים וגם טיפול תחזוקתי הנועד לצרכי מניעת הופעתם של מזיקים מכל סוג בתוך שטח המסעדה או בית העסק בתחום המזון אותו אתם מפעילים.

כמו בכל שירות הדברה אחר המוצע ללקוחותינו, אנחנו ב-"בסמן שירותי הדברה" מקפידים על בניית תכנית הדברה המותאמת לגודל המקום, צרכי ההדברה במקום וצרכי מזמין השירות. לרשותנו, מגוון נרחב של פתרונות הדברה בכל הקשור להדברת מסעדות, בתי קפה, מטבחים מוסדיים ובתי עסק אחרים העוסקים בתחום הגשת המזון.

הדברת מסעדות באמצעות "בסמן שירותי הדברה"- כל היתרונות

כחברה מנוסה, וותיקה ומקצועית בכל הקשור לביצוע פעולות הדברה, אנחנו בחברת "בסמן - שירותי הדברה", מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים ופונקציונאליים בכל הקשור לשירותי הדברת מסעדות. בין יתר היתרונות המקצועיים שלנו תמצאו:

  • ניסיון מקצועי של 78 שנות הדברה- החברה הוקמה בשנת 1936 ומאז ועד היום מובילה את תחום ההדברה בישראל!
  • חברת "בסמן – שירותי הדברה" רשומה בארגון מדבירי המזיקים בישראל והיא אוחזת בכל הרישיונות וההסמכות המקצועיות הנדרשות מחברי הארגון
  • לרשות החברה רישיונות הדברה לכלל חומרי ההדברה המוחזקים על ידה, לרבות, היתר רעלים בכל הקשור לייבוא חומרי הדברה מחו"ל.
  • החברה הינה בעלת תו תקן בינלאומי בתחום ההדברה, והיא אחת החברות הראשונות בישראל אשר החזיקו בתו התקן הבינלאומי.
  • שירותי החברה מותאמים באופן ספציפי לכל בית עסק הפועל בתחום המסעדנות או הגשת המזון.